SUNTEM ÎN CĂUTAREA UNOR COLEGI

DE ÎNCREDERE

Candidatul ideal

Responsabilitati:
Efectueaza servicii de rent a car cu sofer;
Executa transportul /transferul pe rutele si traseele indicate de anagajator cu respectarea legislatiei rutiere.
Preia si preda clientii /pasagerii si/sau autoturismele aferente contractelor de inchiriere la si de la adresa solicitata de client; Pregateste autovehiculele in vederea efectuarii serviciilor;
Cerinte:
Obligatoriu cu experienta in domeniu, reprezinta un avantaj detinerea unui carnet de sofer profesionist.
Obligatoriu cunoasterea limbii engleze la nivel mediu conversational.
Beneficii:

Salar atractiv,bonuri de masa ,telefon,concediu de odihna platit,etc

Candidatul ideal:

Ne mărim echipa

Do you know how to compose for me? I have been there. Trying to figure essay writer out what to write about and also the way to start my next article, I was forced to put up an ad at the back of the weekly newspaper. It’s called write for me, but of is how to return to college. Here’s a hint:

din Timisoara !
Avem nevoie de un coleg pregătit să facă față protocolului business. Vei avea parte de condiții de muncă premium, salariu atractiv și multe alte beneficii.
Ce dorim de la tine?
• Permis de conducere categoria B.
• Să ai cazier rutier fara incindente.
• Să fii prezentabil, elegant și manierat.
• Să cunosti limba engleză la nivel conversațional.
Dacă ai minim 27 de ani si vrei să faci parte dintr-un colectiv profesionist și să lucrezi într-un mediu plăcut, în care te poți dezvolta, te invităm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail: info@awr.ro , pentru a te înregistra în baza noastră de date.
Te așteptăm să fii colegul nostru!

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!